0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Galaxy AI

Galaxy AI je tu

Ďalšia veľká vec je tu. Prichádza umelá inteligencia Galaxy AI. Vytvorená presne pre teba, aby popustila uzdu tvojej kreativite, zvýšila tvoju produktivitu a odomkla pred tebou svet nových možností. V tvojich rukách bude umelá inteligencia ľudskejšia, spoľahlivejšia, zmysluplnejšia a bezpečnejšia naprieč všetkými zariadeniami. Život sa pred tebou otvorí vďaka Galaxy AI.

Circle to Search

Zakrúžkuj. Vyhľadaj. Nájdi.

Je tu nový spôsob vyhľadávania – Circle to Search with Google. Či už sa jedná o obrázok, ktorý nájdeš online, alebo ho odfotíš, zakrúžkuj perom S Pen alebo len svojim prstom, čo ťa zaujíma. Výsledky sa dozvieš okamžite a jedným ťahom.

Simultánny preklad

Prelož svoje hovory okamžite

Jednoducho telefonuj bez obmedzenia. Funkcia Simultánny preklad tvoj hovor okamžite preloží a pomôže ti prekonať jazykové bariéry. Je to ako mať svojho vlastného tlmočníka.

Asistent fotografií

Pozdvihni každý snímok na novú úroveň vďaka AI

Vytvor fotografie podľa svojich predstáv vďaka funkcii Asistent fotografií. Pohybuj s objektmi, približuj, otáčaj a upravuj svoje fotografie pomocou AI.

Tlmočník

Prelož svoje konverzácie okamžite

Už nebudeš potrebovať tlmočníka, keď sa budeš baviť s cudzincom. Svoje konverzácie si v reálnom čase jednoducho preložíš na svojom telefóne. Len stlač tlačidlo a Galaxy AI ti všetko preloží. Jazykové bariéry pre teba už nebudú žiadnou prekážkou.

Udržuj plynulú konverzáciu s Galaxy Buds

Prekladanie osobných konverzácií v reálnom čase nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí, ak použiješ funkciu Tlmočník na svojom zariadení Galaxy. So slúchadlami Galaxy Buds navyše budeš mať voľné ruky, takže ľahko vyjadríš svoj názor aj rečou tela. A nebudeš musieť podávať telefón tam a naspäť.

Ako čo najlepšie využiť Galaxy AI

Ako používať Tlmočníka?

Ako používať Asistenta fotografií?

Ako používať funkciu simultánneho prekladu?

Ako používať funkciu krúžku a vyhľadávania?

Ako používať Asistenta prepisu?

Ako používať funkciu Poznamkový asistent?

Zoznám sa s Galaxy AI v tvojich zariadeniach

Smart telefóny

Séria Galaxy S

Séria Galaxy Z

Tablety

Galaxy Buds

*Pre používanie určitých funkcií Samsung AI môže byť vyžadované prihlásenie do Samsung účtu.
*Spoločnosť Samsung neposkytuje žiadne sľuby, istoty ani garancie ohľadom presnosti, úplnosti alebo spoľahlivosti výstupu vygenerovaného AI funkciami.
*Obrázky sú simulované na ilustračné účely. Sekvencie sú skrátené a simulované. Skutočné UI sa môže líšiť.
*Funkcie Galaxy AI budú poskytované zadarmo do konca roku 2025 na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy. Pre AI funkcie poskytované tretími stranami môžu platiť iné podmienky.
*Dostupnosť niektorých funkcií sa môže líšiť podľa modelu zariadenia.
*Tab S9 FE nepodporuje AI funkcie.
*Galaxy AI pre sériu Galaxy S23, Galaxy Z Flip5, Fold 5 a Tab S9 | S9+ | S9 Ultra je k dispozícii od One UI 6.1.
*Sekvencie sú skrátené a simulované. Výsledky sú iba ilustratívne. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od vizuálnych zhod. Vyžaduje pripojenie k internetu. Môže byť potrebné aktualizovať operačný systém Android na najnovšiu verziu. Funkčnosť produktu môže závisieť od nastavenia aplikácie a zariadenia. Niektoré funkcie nemusia byť kompatibilné s určitými aplikáciami. Dostupnosť služby sa líši podľa krajiny a jazyka. Presnosť výsledkov nie je zaručená.
*Video je simulované na ilustračné účely. Skutočné UI sa môže líšiť.
*Funkcia Simultánny preklad vyžaduje pripojenie k sieti a prihlásenie do Samsung účtu. Funkcia Simultánny preklad je dostupná iba v predinštalovanej Samsung aplikácii Telefón. Niektoré jazyky je potrebné dodatočne stiahnuť v jazykovom balíčku. Od spustenia je k dispozícii v 13 jazykoch. Presnosť výsledkov nie je zaručená. Slovenčina v rámci tejto aplikácie nie je podporovaná.
Generatívne úpravy vyžadujú pripojenie k sieti a prihlásenie do Samsung účtu. Úpravy pomocou funkcie Generatívnej úpravy vytvoria fotografiu so zmenenou veľkosťou až 12 Mpx. Pri ukladaní obrázok prekryje viditeľný vodoznak, aby bolo zrejmé, že bol vygenerovaný AI. Presnosť a spoľahlivosť generovaného výstupu nie je zaručená.
*Funkcia Tlmočník vyžaduje prihlásenie do Samsung účtu. Niektoré jazyky je potrebné dodatočne stiahnuť v jazykovom balíčku. Dostupnosť služby sa môže líšiť podľa jazyka. Presnosť prekladov nie je garantovaná. Dostupnosť a podporované funkcie sa môžu líšiť podľa krajiny, regiónu alebo predajcu. Dostupnosť podporovaných jazykov sa môže líšiť.