0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Z Fold4 12/512GB 5G Beige

SM-F936BZECEUE

Kľúčové vlastnosti

Multitasking
Podpora bezdrôtového pera S Pen
4nm procesor
Super rýchle nabíjanie (25W)
1 919,00 €
Doručenie: zdarma

Dostupnosť: na otázku

Detaily

Budúcnosť sa otvára vo vašich dlaniach

Dokonalosť v každom uhle

Predstavujeme technologickú lahôdku pre náročných. Prémiová inovácia v podobe vylepšeného skladacieho smartfónu Galaxy Z Fold4 od spoločnosti Samsung prichádza v prepracovanejšej forme so zúženými rámami a ohybným pántom. Jeho hlavný 7,6“ Infinity Flex AMOLED 2X displej sa v porovnaní s predošlými modelmi rozšíril o 3 mm, so zachovaním rovnakých rozmerov zariadenia. Symetrickejší dizajn spoločne s ľahučkou hmotnosťou 263 g vám umožní maximálne pohodlnú manipuláciu v každej situácii. A keď potrebujete zabrať, Galaxy Z Fold4 je plne pripravený obstáť vo všetkých pracovných výzvach – podpora funkcií pre intuitívny multitasking, produktívne videohovory, efektívna práca s oknami, hlavný 50 Mpx fotoaparát a ďalšie vylepšenia vám uľahčia každodenné plnenie vašich povinností. To všetko poháňané silou 4 nm procesora Snapdragon 8+ Gen 1 a 4 400 mAh batériou s podporou superrýchleho nabíjania, ktoré zvládne doplniť až 50 % stratenej energie za 30 minút. Pri výrobe sa myslelo aj na životné prostredie, preto telefón obsahuje aj spracované plasty z oceánu a navyše sa dodáva v balení zo 100 % recyklovaného papiera. Jednoducho po všetkých stránkach top smartfón, ktorý bude lákať zvedavé pohľady celého vášho okolia.

Skladací spoločník do vrecka

Zariadenie, ktoré môžete využívať rozličnými spôsobmi, a pritom je ešte tenšie a ľahšie. Jeho telo bolo vyrobené z odľahčených, čiastočne recyklovaných materiálov, pričom displej je po stranách krytý minimalistickými rámami, aby ste neboli ničím vyrušovaní – či už budete sledovať obľúbený film, hrať hry, alebo sa napríklad zúčastňovať videohovorov so svojimi priateľmi a kolegami. Výsledkom je telefón, ktorý bude radosť vystaviť na obdiv alebo zložiť a nosiť aj v tých najmenších taškách či vreckách.

Zvládnite viac práce i zábavy

Zvýšte svoju produktivitu a vyťažte z každého dňa maximum. Pridajte si obľúbené aplikácie na hlavný panel a rýchlo medzi nimi prepínajte. Dômyselná funkcia App Pair následne prináša možnosť otvoriť až tri aplikácie jediným klepnutím, pomocou gest ich rozmiestniť a následne zobraziť na displeji, špeciálne vyladenom pre vysoké pracovné nasadenie s možnosťou maximálne pohodlného ovládania jednou rukou. Jednoducho úžasný pracovný nástroj, ktorý vám umožní vytvoriť si mobilnú kanceláriu v podstate z akéhokoľvek miesta.

Uhrančivé okno do vášho sveta

Nechajte sa pohltiť aj tými najjemnejšími detailmi obrazu so 7,6" hlavným Infinity Flex AMOLED 2X displejom s ultra tenkými rámami, ľahkými prechodmi medzi jednotlivými aplikáciami s funkciou Multi View, svižnou 120 Hz adaptívnou obnovovacou frekvenciou a maximálnym jasom až 1 000 nitov, čo prináša dokonalé sledovanie obsahu aj počas slnečného dňa. Bol optimalizovaný pre pohlcujúce hranie i maximálne vernú reprodukciu farieb, takže poskytne perfektne ostré zobrazenie ako rýchleho pohybu, tak aj jemné prechody jednotlivých farebných odtieňov. Vonkajší 6,2" displej následne poskytne priestor pre pohodlné zobrazenie prijatých textových správ, notifikácií z obľúbených aplikácií a dôležitých informácií, ktoré budete môcť kontrolovať bez toho, aby ste museli telefón vôbec rozkladať.

Jemne prevedie každý pohyb

Či si už budete prezerať príspevky na profiloch sociálnych sietí, alebo sa naplno ponoríte do sveta gamingu, na 120 Hz displeji bude aj ten najmenší pohyb vyzerať prirodzene. Obrazovka navyše svoju obnovovaciu frekvenciu neustále adaptívne optimalizuje, čím šetrí batériu a vašim očiam poskytuje ideálne podmienky pre sledovanie, šité na mieru práve prehliadanému obsahu.

Živelný aj pri kontakte s vodou

Zastihol vás na ceste nečakaný dážď, alebo ste vyrazili na večerný tréning a trochu sa pritom zapotili? Nezatvárajte pred dobrodružstvom dvere a smelo vyrazte do terénu. Galaxy Z Fold4 sa môže pochváliť stupňom krytia IPX8, zodpovedajúcom ponoreniu do hĺbky až 1,5 m čistej vody po dobu 30 minút. Bude tak dobre chránený pred postriekaním, dažďom i náhodným poliatím, čo z neho robí jedno z vôbec prvých vodoodolných skladacích zariadení na svete.

Ohybnosť, podporená odolnosťou

Každá súčasť telefónu Galaxy Z Fold4 – či už krycie sklo displeja alebo kovové telo, bolo vyrobené z prémiových materiálov, pýšiacich sa mimoriadnou odolnosťou. Vďaka tomu sa ľahko vysporiadajú s nástrahami všedného dňa, medzi ktoré môžu patriť odreniny, škrabance či menšie pády. Vo vašom vrecku sa tak bude nachádzať zariadenie, ktoré svoj vzhľad podporí výnimočnou odolnosťou – tou vôbec najvyššou v triede skladacích zariadení.

Fotografický vizionár budúcnosti

Buďte vždy o krok vpred so systémom profesionálnych objektívov. Nočné výhľady na rozsvietené mesto, či romantické prechádzky pri svite mesiaca zaznamenáte ostro aj po zotmení. Žiarivú perspektívu snímaných fotografií získate totižto s pokročilou technológiou Super Night Solution, ktorá eliminuje šum a vyhladzuje jednotlivé fotografie. Širokouhlý 50 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu a riešením VDIS premení vaše bežné zábery na dych vyrážajúce snímky. Upravte hĺbku ostrosti prostredníctvom funkcie Detail Enhancer a zvýraznite to, čo považujete za krásne a chcete ukázať. Navyše, 30-násobný Space Zoom s 3× väčším optickým priblížením a funkciou Super Resolution Zoom vám umožní ocitnúť sa v strede diania. S prvotriednou výbavou v sebe objavíte skrytého fotografa a ukážete ostatným, ako vnímate okolitý svet z vašej jedinečnej perspektívy.

Parametre

Displej

Rozlíšenie hlavného displeja (px) 1812 x 2176
Typ hlavného displeja Dynamic AMOLED 2X 120Hz (1~120Hz), ohybný
Veľkosť displeja 7,6"
Dotykový displej Áno

Fotoaparát

Fotoaparát 10 Mpx, 12 Mpx, 50 Mpx, Trojitý
Autofókus Áno
Blesk Áno
Nahrávanie videa Áno
Predný fotoaparát 10 Mpx, 4 Mpx

Procesor

Rýchlosť CPU 1.8 GHz, 2.75 GHz, 3.19 GHz
Počet jadier CPU 8

Pamäť

Veľkosť RAM (GB) 12
Vnútorná pamäť 512 GB

Dáta

Typ konektora USB-C
Bluetooth Áno
5G áno
LTE Áno
HSDPA Áno
Podpora 3G Áno
EDGE Áno
GPRS Áno
NFC Áno
WCDMA Áno
Wi-Fi Áno

Navigácia

Auto navigácia Online verzia
Predinštalované mapy Google Maps
GPS prijímač Áno

Funkcie

Hlasné HF Áno
Vytáčanie hlasom Áno
MMS Áno
Synchronizácia s PC Áno
Bezdrôtové nabíjanie Áno
Čítačka odtlačkov prstov Áno
Budík Áno
Multimédiá Áno

Organizácia času

Pripomienky Áno
Stopky Áno
Kalendár Áno

Kancelária

Kalkulačka Áno
Hlasový záznamník Áno
Prezeranie PDF Áno
Prezeranie Office dokumentov Áno
Prístup k emailom Áno
Email, práca s prílohami Áno

Všeobecné

Batéria 4400 mAh
Konštrukcia Dotykový displej, skládací
Operačný systém Android 12
Hĺbka (mm) 6.3
Šírka (mm) 155.1
Výška (mm) 130.1
SIM karta Nano SIM
Slovenská lokalizácia Áno
Farba Béžová