0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Watch5 40mm, Graphite

SM-R900NZAAEUE
299,00 €
Doručenie zdarma

Dostupnosť: čoskoro, prijímame predobjednávky

Kľúčové vlastnosti

Lifestylové hodinky s digitálnou lunetou a 2 tlačidlami
Odolné (IP68, vojenská certifikácia MIL-STD-810G, vodotesnosť 5ATM)
Podpora platieb hodinkami
Sklo Sapphire Crystal (24 GPa)

Detaily

Galaxy Watch5: Spoločník na dlhé cesty a váš osobný tréner

Moderné, cool a nabité užitočnými funkciami

Zažiaria na každom zápästí. Krásne čisté línie, jednoliaty dizajn, variabilné remienka s vysokou úrovňou komfortu a displej zo zafírového skla – prichádzajú smart hodinky Galaxy Watch5 od spoločnosti Samsung s bohatým arzenálom aplikácií a funkcií pre zlepšenie vášho životného štýlu a kondície. Skvelo vám poslúžia počas rušného pracovného dňa vo veľkomestskej džungli, na dovolenke počas horského výstupu i na tréningu crossfitu v posilňovni. Vypestujte si zdravšie návyky pri spánku, získavajte aktuálne informácie o činnosti vášho srdca i krvnom tlaku, analyzujte stavbu vášho tela... a to všetko pomocou lifestylových hodiniek, ktoré vám skutočne rozumejú. Navyše sa veľmi rýchlo nabíjajú a sú skonštruované z odolných materiálov, čo oceníte nielen počas plnenia si každodenných povinností, ale i na dobrodružných výletoch.

S ohľadom na vaše srdce

Starajte sa o svoje telo lepšie a pristupujte k nemu zodpovednejšie. Majte všeobecný prehľad o činnosti vášho kardiovaskulárneho systému a krvnom tlaku s hodinkami Galaxy Watch5, ktoré majú integrovaný unikátny senzor Samsung BioActive 3 v 1. V rámci neho môžete využiť dáta z aktivity až troch senzorov: merania EKG (srdcový rytmus a tep), bioelektrickej impedančnej analýzy (meria percentuálne rozloženie tuku a svalstva v tele) a optického snímača srdcovej frekvencie (meria tep a krvný tlak). Takto dokážete lepšie navigovať svoj životný štýl, zaznamenať prípadne nezvyčajné výkyvy v obvyklých hodnotách a prinášať zdravšie rozhodnutia pre lepšiu kondíciu vášho srdca.

Motivácia na každý deň

Tajomstvom dosiahnutia reálnych výsledkov a efektívneho progresu je nielen disciplína a vytrvalosť, ale i svedomité numerické zaznamenávanie vašich pokrokov. Úlohu prísneho kouča hravo zastúpia vaše hodinky Galaxy Watch5, ktoré vám spočítajú doslova každý krok. Dokážu rozoznať až 90 druhov cvičení, takže sa skutočne nemusíte pohybovo obmedzovať. Každá stratená kalória, rýchlosť a množstvo ďalších užitočných dát pristane rovno do vašich hodiniek, aby ste mohli každý deň vyhodnocovať svoj pokrok.

Superrýchle nabíjanie

Kto má dnes času navyše? Nikto z nás. A vaše hodinky to veľmi dobre vedia. Preto sa dokážu za polhodinu nabiť z 0 % takmer na polovicu (45 %) svojej kapacity. Nebudú vás teda zbytočne zdržovať a vďaka nim sa môžete vrátiť späť do víru života za relatívne veľmi krátky čas.

Prémiové zafírové sklo

Displeje sú citlivou záležitosťou nielen na smartfónoch, ale i na inteligentných hodinkách. Preto sú Samsung Galaxy Watch5 vybavené 1,6× pevnejším zafírovým sklom, ktoré chráni displej pred škrabancami a mechanickým poškodením. Navyše odolávajú vode, takže ani ľahká letná spŕška či párty pri bazéne pre ne nepredstavujú z hľadiska ich funkčnosti veľké riziko.

V kruhu obľúbených aplikácií

Komunikujte takmer rovnako ako na vašom smartfóne. Prijímajte správy, volania, notifikácie, využívajte služby Bixby alebo Google Assistant, prechádzajte webové stránky a prenášajte svoje dáta z predošlých modelov do nových Galaxy Watch5 prostredníctvom funkcie Smart Switch. Môžete dokonca aj streamovať videá z YouTube alebo využívať navigáciu z Google Maps priamo z vašich hodiniek.

Nový deň, nový imidž

Oblečte svoje hodinky do najnovších trendy kúskov. Na výber máte z množstva rôznych štýlových ciferníkov – od decentných analógových až po nápadité grafiky hýriace sviežimi farbami. Úžasne sa zladia s vaším outfitom a prispôsobia každej spoločenskej udalosti. Vytvorte si hodinky, ktoré budú pri nosení absolútne neprehliadnuteľné.

Parametre

Všeobecné

Farba Čierna