0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy S21+ 5G 128GB DUOS Čierny

SM-G996BZKDEUE
1 049,00 €

Splátky cez Cetelem

Cetelem

Splátky cez Quatro

Dostupnosť: na otázku

Kľúčové vlastnosti

6,7" Dynamic AMOLED 120Hz displej
4 800 mAh batéria s 25W super rýchlym nabíjaním
Tri fotoaparáty 12 + 12 + 64 Mpx

Detaily

Galaxia veľkolepých zážitkov

Zažite revolúciu vo fotografii, dizajne i výkone! Zažite Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G. Tieto smartfóny od spoločnosti Samsung prinášajú 8K rozlíšenie videa, 64Mpx fotoaparát, najrýchlejší čip a výkonnú celodennú batériu.

Obrazovka, z ktorej sa tají dych

Vychutnajte si dokonale plynulý zážitok z používania Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G. Superplynulý 120Hz displej je úžasne citlivý a dokáže optimalizovať svoju obnovovaciu frekvenciu podľa druhu obsahu, ktorému sa práve venujete. A technológia Dynamic AMOLED 2X sa postará o dokonalé farebné vyznenie aplikácií, hier, videí či fotografií.

Neuveriteľne odolné sklo

Ako displej, tak elegantnú zadnú stranu Galaxy S21+ 5G chráni ultra odolné ochranné sklo Gorilla Glass Victus™. To odoláva škrabancom ešte oveľa lepšie ako predchádzajúce generácie týchto výnimočných skiel. Pri modeli Galaxy S21 5G nájdete sklo Victus na displeji, chrbát je chránený zosilneným polykarbonátom Glastic.

Staňte sa umelcom

Ohromujúcu kvalitu fotografií zaručuje na Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G rozlíšenie 64 megapixelov, s ktorým zachytíte umelecké zábery v úžasnej čistote a jasnosti.

Videá v kvalite budúcnosti

Vďaka špičkovému fotoaparátu Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G vaše videá nezostarnú. Váš nový smartfón vie natáčať nielen v rozlíšení 4K, ktoré je súčasným štandardom, ale dokonca aj v dychberúcom 8K (pri 24 snímkach za sekundu), ktoré sa ešte len pomaly rozširuje, a to zatiaľ len do najlepších a najdrahších televízorov. Ste teda dokonale pripravení na budúcnosť. Vaše záznamy sú tak ostré a detailné, že z nich dokonca môžete ukladať vysoko kvalitné fotografie, a to vďaka funkcii 8K Video Snap.

Neuveriteľne plynulé videá

Natáčajte videozáznamy s úchvatne plynulým obrazom, a to aj pri zhoršenom osvetlení, napríklad večer. Pomôže vám superplynulé video v 60 fps vďaka možnosti natáčať záznam s dynamickou, automaticky prispôsobiteľnou snímkovou frekvenciou. Vysoko pokročilá funkcia je tiež Superstabilizácia, ktorá premení váš Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G na profesionálnu akčnú kameru. A záznamy vašich dobrodružstiev vyrovnáva pokročilá umelá inteligencia, aby boli vždy vysoko kvalitné, bez rušivých otrasov.

Detaily na dosah ruky

Priblížte sa vzdialeným objektom bez toho, že by ste museli urobiť jediný krok! Využite 30× digitálny zoom fotoaparátu Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G, ktorý vás bez problémov vezme aj na výlet do diaľok. Navyše sa funkcia Zoom Lock postará o stabilitu priblížených záberov, čiže si nemusíte robiť ťažkú hlavu, ak sa vám zachveje ruka.

Ani noc vás nezastaví

Chcete získať kvalitné, žiarivé snímky aj v noci bez toho, že by ste museli použiť blesk či iné príslušenstvo? Žiaden problém. Fotoaparát Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G je pripravený fotografovať aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Plnou parou vpred

Vyššia rýchlosť, vyšší výkon, vyššia inteligencia... To všetko prinášajú Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G od spoločnosti Samsung. Vychutnávajte si prácu i zábavu so smartfónmi, ktoré s vami za každých okolností udržia krok vďaka šikovnej kombinácii 5nm procesoru a až 4 800mAh batérie s podporou rýchleho bezdrôtového nabíjania. Navyše je telefón odolný voči vode a prachu podľa štandardu IP68.

Efektívna spolupráca s počítačom

Aplikácia Váš telefón vám umožňuje prepojiť váš Galaxy S21 5G/Galaxy S21+ 5G s vaším počítačom s Windows 10. Získajte prístup k fotografiám, správam, notifikáciám a ďalšiemu obsahu, a hlavne využite možnosť spúšťať vybrané mobilné aplikácie priamo na svojom PC. Môžete ich dokonca pripnúť do ponuky Štart alebo na panel úloh, aby ste ich vždy mali okamžite k dispozícii.

Parametre

Displej

Rozlíšenie hlavného displeja (px) 1080 x 2400
Typ hlavného displeja Dynamic AMOLED 2X (48~120Hz), 1300 nit
Veľkosť displeja 6.7"
Dotykový displej Áno

Fotoaparát

Fotoaparát 12 Mpx, 64 Mpx, Trojitý
Autofókus Áno
Blesk Áno
Nahrávanie videa Áno
Predný fotoaparát 10 Mpx

Procesor

Rýchlosť CPU 2.9 GHz
Počet jadier CPU 8

Pamäť

Veľkosť RAM 8 GB
Vnútorná pamäť 128 GB

Dáta

Typ konektora USB-C
Bluetooth Áno
5G áno
LTE Áno
HSDPA Áno
Podpora 3G Áno
EDGE Áno
GPRS Áno
NFC Áno
WCDMA Áno
Wi-Fi Áno

Navigácia

Auto navigácia Online verzia
Predinštalované mapy Google Maps
GPS prijímač Áno

Funkcie

Hlasné HF Áno
Vytáčanie hlasom Áno
Hry Áno
MMS Áno
Odolný Áno
Synchronizácia s PC Áno
Videohovory Áno
Bezdrôtové nabíjanie Áno
Čítačka odtlačkov prstov Áno
Budík Áno
MP3 prehrávač Áno
Multimédiá Áno

Organizácia času

Pripomienky Áno
Stopky Áno
Kalendár Áno

Kancelária

Kalkulačka Áno
Hlasový záznamník Áno
Prezeranie PDF Áno
Prezeranie Office dokumentov Áno
Prístup k emailom Áno
Email, práca s prílohami Áno

Všeobecné

Batéria 4800 mAh
Konštrukcia Dotykový displej
Operačný systém Android 11
Hĺbka (mm) 7.8
Šírka (mm) 75.6
Výška (mm) 161.4
SIM karta Dual, eSIM, Nano SIM, Stand-by
Slovenská lokalizácia Áno
Farba Čierna