0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung EF-QF721CT zadný kryt pre Z Flip4, priehľadný

EF-QF721CTEGWW
17,90 €

Dostupnosť: na otázku

Kľúčové vlastnosti

Nechá vyniknúť jedinečné farby telefónu

Krátky popis

Vystavte hrdo nádherné farebné prevedenie svojho telefónu a pridajte ďalšiu odolnú vrstvu. Priehľadný materiál umožní zariadeniu zažiariť a vám dovolí ďalej ho ozdobiť štýlovými samolepkami.

Detaily

Decentnosť v ultra tenkom prevedení

Zahaľovať tak originálny a štýlový smartfón, akým je Samsung Galaxy Z Flip4 by bol doslova hriech. Preto je transparentný kryt navrhnutý tak, aby zachoval štíhly profil zariadenia, nepridával mu na objeme a vyzdvihol jeho neprehliadnuteľný dizajn. To všetko so spoľahlivou odolnosťou a ochranou pred nehodami, škrabancami a pádmi.

V centre pozornosti: Úžasné farby

Kryt je tak nenápadný, že ho na zariadení ani nezbadáte. Čo však ostáva nemenné, je sofistikovaná krása pastelových farieb Galaxy Z Flip4, ktorú kryt necháva vyniknúť vo všetkých smeroch. Vsaďte na decentnú eleganciu a chráňte svoj telefón praktickým puzdrom Samsung.

Ekologický a šetrný k prírode

Kryt bol vyrobený spracovaním spotrebiteľského odpadu, recyklovaných a bio materiálov s certifikáciou UL. Životné prostredie je tak menej zaťažené škodlivými emisiami, zároveň sa maximalizuje výrobná efektivita a v konečnom dôsledku sa šetria i vzácne prírodné zdroje.

Parametre

Všeobecné