0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung EF-PF721TLEGWW silikónový kryt s držiakom na prst pre Z Flip4, slabomodrá

EF-PF721TLEGWW

Kľúčové vlastnosti

Skvele padne do ruky vďaka držiaku na prst

Krátky popis

Zabaľte váš telefón do jemného materiálu a pretiahnite prst okrúhlym držiakom pre ešte istejší úchop. Silikónový kryt, dostupný v rozličných farebných prevedeniach, sa bude skvelo držať a ešte lepšie vyzerať.
39,90 €

Dostupnosť: čoskoro, prijímame predobjednávky

Detaily

Vždy štýlový

Vyšperkujte svoj Samsung Galaxy Z Flip4 rafinovaným silikónovým krytom s praktickým držiakom na prst, ktorý sa postará o bezpečné používanie počas rušného pracovného dňa i chvíľ zábavy. Natáčajte videá, píšte správy či prehliadajte obsah bez obáv o poškodenie vášho smartfónu.

Príjemne mäkký povrch

Kochajte sa nádhernými pastelovými odtieňmi krytu, ktorý nielenže vyzerá fantasticky, ale i na dotyk vám ponúka mimoriadne mäkký povrch. Jeho používanie je egonomicky príjemné a matnosť silikónu navyše zabraňuje vykĺzaniu z ruky.

Hravosť matných farieb

Dodajte svojmu zariadeniu štýl, ktorý si zaslúži. Vyberte si z palety trendových odtieňov a zlaďte svoje doplnky s aktuálnym outfitom. Váš Galaxy Z Flip4 v silikónovom kryte bude priťahovať pozornosť všade, kde ho vytiahnete.

Ekologický a šetrný k prírode

Kryt bol vyrobený spracovaním spotrebiteľského odpadu, recyklovaných a bio materiálov s certifikáciou UL. Životné prostredie je tak menej zaťažené škodlivými emisiami, zároveň sa maximalizuje výrobná efektivita a v konečnom dôsledku sa šetria i vzácne prírodné zdroje.

Parametre

Všeobecné

Farba Modrá