0ks
0 ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Clear Cover EF-QS906CTEGWW pre Galaxy S22+, priehladná

EF-QS906CTEGWW
14,90 €

Dostupnosť: na otázku

Kľúčové vlastnosti

Ľahký, tenký a odolný kryt
Nechá vyniknúť jedinečné farebné prevedenie telefónu

Detaily

Posun zeleným smerom

Záleží vám na ochrane životného prostredia? Začnite u seba. Ekologické puzdro Clear Cover od spoločnosti Samsung je vyrobené zo zmesi biologických materiálov a recyklovaného odpadového plastu. Nielenže ponúka dokonalý štít pre váš Galaxy S22+, ale aj sa šetrne stavia k prírode. S certifikáciou Bio UL budete navyše vedieť, že je o vaše zariadenie vždy dobre postarané.

Minimalista telom aj dušou

Nechajte vyniknúť elegantný dizajn telefónu, ktorý ste tak dlho vyberali. Transparentné prevedenie s presnými výrezmi pre ľahký prístup k ovládacím prvkom, pripájacím portom a fotoaparátu si zachováva ešte väčší používateľský komfort. Puzdro je príjemné na dotyk s matným povrchom, ktorý sa dobre drží a nekĺže. Navyše s ľahkosťou padne do každého vrecka.

O 50 % menšia šanca, že sa smartfón rozbije

Každodenné používanie telefónu prináša so sebou určité riziká. Poškriabanie od kľúčov, vlastná nešikovnosť či náhodné pády bez zjavnej príčiny sú naozaj nepríjemným zážitkom. Práve preto spoločnosť Samsung zabudovala do svojho krytu špeciálne materiály – flexibilný termoplastický polyuretán sa postará o kvalitné spracovanie okrajov, zatiaľ čo pevný polykarbonát pokryje celú zadnú časť. Puzdro je upravené proti vyšmyknutiu z ruky, pričom zmierňuje i nárazy.

Viac módy a jedinečného štýlu

Buďte originálni! Vyjadrite celú svoju osobnosť na zadnej strane telefónu a vytvorte si vlastný, unikátny dizajn so zábavnými samolepkami, kvalitnou potlačou či samolepiacim krúžkom na mobil. Možností máte skutočne mnoho, tak odlíšte svoj smartfón od ostatných a ukážte svojmu okoliu váš jedinečný štýl.

Parametre

Všeobecné

Farba Priehľadná