Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Výbeh s nečakaným priebehom
Technika

Z východu na západ
– (va)CVAL Slovenskom

Lenka Vacvalová nie je len známou moderátorkou a herečkou, ale aj vášnivou bežkyňou, ktorá neustále prekonáva samu seba. Preto s nadšením prijala našu výzvu zabehnúť 500 km okolo Slovenska za 11 dní. Podarí sa jej dokázať nemožné?

Zážitky, motivácia a ochota pomôcť. To boli hlavné dôvody prečo sa Lenka Vacvalová už v pondelok 28. 5. vydá 11dňové na dobrodružstvo z Košíc až do Bratislavy. Bežecká trasa začína pri spievajúcej fontáne v Košiciach a končí na bratislavskom hrade. Lenka pobeží popri rieke Hornád až do Levoče, potom sa presunie pod tatranské štíty až do Liptova, nevynechá ani malebné dedinky Oravy a popod Strážovské vrchy sa presunie bližšie k západu, do Trenčína a pred bratislavskou cieľovou rovinkou sa zastaví v Modre. Pridajte sa k nej na ktoromkoľvek z 11 úsekov a dodajte jej potrebnú motiváciu. Každý Lenkin odbehnutý kilometer a jej aktuálnu polohu môžete sledovať na našich stránkach alebo na jej Instagrame.

Behajte spolu s Lenkou a podeľte sa o svoje úspechy pod hashtagom #dokazemnemozne. Do behu okolo Slovenska sa navyše môžete zapojiť aj v prípade, ak nie ste športovým nadšencom. Jednoducho si odbehnuté kilometre adoptujte od Tímu odvahy, ktorý bude robiť Lenke pri behaní spoločnosť. Okrem toho, že sa stanete súčasťou jedinečného projektu, prispejete najmä na dobrú vec. Tím odvahy je totiž zoskupenie charitatívnych bežcov, ktorí pomáhajú onkologicky chorým deťom. Výťažok z adoptovaných kilometrov poputuje priamo na špecializovaný tábor pre choré deti Bátor Tábor. Viac o iniciatíve sa dozviete tu.

Počas celých desiatich dní budú Lenku sprevádzať inteligentné hodinky Gear Sport. Vďaka nim bude mať neustály prehľad o svojom tempe, počte ubehnutých kilometrov a dodajú jej motiváciu ísť stále vpred. Lenka zo svojho tempa nebude musieť zvoľniť ani v daždi – na Gear Sport sa môže spoľahnúť aj pri prietrži mračien. Lenkinu výzvu, ktorej sme partnerom, môžete sledovať na našich stránkach, kde získate prehľad o tom, kde sa aktuálne nachádza, ako to zvláda, aké má tempo a ešte oveľa viac.

Vydané:
28. 5. 2018

Autor:
Olga Slováková

Čítajte tiež

Na polmaratón so Samsung Gear
Regenerace
Na polmaratón so Samsung Gear
25. 5. 2018
SHE runs
Tréning
SHEruns behá so Samsung Gear
23. 5. 2018
Krokujem
Challenge
Krokovacia challenge
21. 5. 2018