Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Výbeh s nečakaným priebehom
Challenge

SHEruns behá
so Samsung Gear

Aj behanie je spoločenským športom. Dôkazom toho je bežecký klub SHEruns, ktorý hlása pravidlo – spolu sa behá lepšie. Príďte sa presvedčiť na štvrtkový tréning a zasúťažte si o najnovšie Gear Sport.

Čím viac účastníkov tréningu, tým lepšia motivácia na prekonávanie hraníc svojich výkonov. Na pravidelných tréningoch SHEruns stretnete aj Katarínu Štumpfovú, Ivanu Gáboríkovú z Kattiva trends. Spolu s ďalšími športovkyňami sa môžete vzájomne inšpirovať, pomáhať, radiť si a stanovovať si nové odvážne ciele.

V prekračovaní svojich hraníc vám tiež pomôžu najnovšie hodinky Gear Sport, ktorých pokrokové funkcie si budete môcť vyskúšať na vlastnej koži. Hodinky vám ponúknu prehľad o každom ubehnutom kilometri, spálených kalóriách či kvalite spánku. Každý týždeň budú vylosované dve bežkyne, ktoré budú mať možnosť vyskúšať si Gear Sport na vlastnej koži na sedem dní. Ich cieľom bude počas celého týždňa nabehať čo najviac kilometrov, v čom budú bežkyne tieto inteligentné hodinky skvele motivovať. V momente nasadenia na zápästie sa totiž premenia na ich osobného trénera, ktorý športovkyne zaručene udrží v tempe a posunie vpred.

Hodinky Gear Sport získa súťažiaca, ktorej sa počas siedmych dní podarí nabehať čo najviac kilometrov. Ďalšiu majiteľku hodiniek vyžrebujeme zo všetkých zapojených súťažiacich, ktoré sa počas tréningov delili o svoje úspechy na sociálnych sieťach pod hashtagom #behamsGear.

Všetky účastníčky tréningov získajú tiež štartovné na DM ženský beh, ktorý sa uskutoční v septembri. Nezabudnite a pridajte sa k nám - každý štvrtok o 19.00 v Eurovea Kids Academy. Tešíme sa na vás! Pre viac informácií a prehľad o všetkých tréningoch sledujte SHEruns behá so Samsung Gear

Vydané:
23. 5. 2018

Autor:
Olga Slováková

Čítajte tiež

SHE runs
Challenge
va(CVAL) Slovenskom
28. 5. 2018
Na polmaratón so Samsung Gear
Challenge
Na polmaratón so Samsung Gear
25. 5. 2018
Krokujem
Challenge
Krokovacia challenge
21. 5. 2018