Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Výbeh s nečakaným priebehom
Challenge

Na polmaratón so Samsung Gear

Milujete behanie a posúvanie svojich vlastných hraníc? Čo by ste povedali na to, keby sme vás v priebehu 4 mesiacov dokázali pripraviť na odbehnutie polmaratónu?

Presvedčte sa o tom, že dokážete nemožné a pridajte sa do nášho jedinečného projektu, v ktorom siahnete na dno svojich síl, odhalíte svoje maximum a otestujete svoju pevnú vôľu. V spolupráci s Bratislava Marathon sme vytvorili unikátnu bežeckú akciu ,,Na polmaratón so Samsung Gear“. Do výzvy sa môžu zapojiť všetci odhodlaní a cieľavedomí bežci, ktorých snom je odbehnúť si svoj prvý polmaratón.

Piati milovníci behania sa stanú súčasťou systematickej prípravy pod vedením olympijského maratónca Marcela Matanina, ktorý každému z nich pripraví kondičný plán priamo na mieru. Na polmaratón sa spolu s vami budú pripravovať aj Sajfa a Boris Holečka, ktorí okrem toho, že prispejú k skvelej atmosfére, budú celý priebeh prípravy pozorne sledovať svojou kamerou.

Vybraní odvážlivci okrem tréningov pod vedením profesionála, získajú tiež podrobný prehľad o ubehnutých kilometroch, spálených kalóriách, vďaka najnovším hodinkám Samsung Gear Sport. Hodinky budú podrobne monitorovať celý tréningový proces, pochvália za každý progres a navyše sú tiež plné užitočných tipov, ktoré bežcov zaručene udržia v tempe. Súčasťou bežeckej výbavy sú okrem hodiniek aj slúchadlá Gear Icon X. Tie bežci ocenia najmä pri zdolávaní prvých dlhších trás, na ktorých si svoju obľúbenú hudbu vychutnajú bez toho, aby im zavadzal telefón či akékoľvek káble.

Čo je teda potrebné urobiť pre to, aby ste si splnili svoj bežecký sen? Na Facebooku sme spustili nábor pod názvom ,,Na polmaratón so Samsung Gear“. Stačí, ak na stránku udalosti do 30. 5. napíšete, prečo by ste práve vy mali patriť k 5 odvážlivcom, ktorých pripravíme na zabehnutie ich prvého polmaratónu.

Vydané:
25. 5. 2018

Autor:
Olga Slováková

Čítajte tiež

SHE runs
Challenge
va(CVAL) Slovenskom
28. 5. 2018
Na polmaratón so Samsung Gear
Challenge
SHEruns behá so Samsung Gear
23. 5. 2018
Krokujem
Challenge
Krokovacia challenge
21. 5. 2018