Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Výbeh s nečakaným priebehom
Challenge

Krokovacia challenge

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko krokov každý deň urobíte? Prejdete viac krokov ako napríklad Miriam Kalisová? Máte jedinečnú možnosť to zistiť! Zapojte sa do našej challenge a vykrokujte si najnovšie Gear Sport.

Denne urobíme tisíce krokov. Chodíme do práce, do školy, na schôdzky, na prechádzky... Chôdza je prirodzenou súčasťou nášho života a najjednoduchší spôsob, ako sa udržať v kondícii. Vedeli ste, že pre zlepšenie vašej kondície a pozitívny vplyv na srdce či cievy stačí denne prejsť len 6000 krokov? Stiahnite si aplikáciu Samsung Health a získajte o svojich pohybových aktivitách perfektný prehľad. Okrem počtu krokov či prejdených kilometrov vám tiež poskytne informácie o spálených kalóriách alebo kvalite spánku.

S aktívnym krokovaním môžete začať kedykoľvek, ale práve tento týždeň si môžete zmerať si sily priamo s moderátorkou Miriam Kalisovou a okrem toho vyhrať skvelé Samsung Gear Sport. Miriam, ktorá je tvárou televízie Markíza, milovníčkou zdravého jedla a vyváženého životného štýlu, prijala krokovaciu výzvu blogerky Stvory z kuchyne. Obom súťažiacim budú všetky prejdené korky zaznamenávať revolučné Samsung Gear Sport. Inteligentné hodinky, s ktorými budú mať súťažiace svojho osobného kouča neustále pri sebe, priamo na zápästí. Pokrokové funkcie hodiniek budú dievčatá motivovať k ešte lepším výkonom, zabezpečia im aktuálny prehľad o súperkinom skóre a vďaka ich vodeodolnosti dámy v krokovaní nezastaví ani prietrž mračien.

Zahrajte si o Gear Sport a krokujte spolu s Miriam a Stvory z kuchyne! Stačí, ak si v aplikácii Samsung Health vytvoríte profil a po registrácii jednej zo súťažiach odošlete printscreen. Výzva prebieha až do 28. 5. a najnovšie Gear Sport získa súťažiaci s najvyšším počtom krokov.

Vydané:
21. 5. 2018

Autor:
Olga Slováková

Čítajte tiež

va(CVAL)
Challenge
va(CVAL) Slovenskom
28. 5. 2018
Na polmaratón so Samsung Gear
Challenge
Na polmaratón so Samsung Gear
25. 5. 2018
SHE runs
Challenge
SHEruns behá so Samsung Gear
23. 5. 2018