Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Beh s Gear IconX
Vybavenie

Intuitívny tréner
do ucha

Keď ideme behať, nechceme so sebou nosiť zbytočne veľa vecí, pretože tie nás potom obmedzujú v pohybe. Zároveň ale chceme počúvať hudbu, ktorá nám pomáha udržať tempo a sústrediť sa. Ako tento večný problém vyriešiť?

Ak ste si tiež vždy priali počúvať hudbu len so slúchadlami, bez káblov, hudobného prehrávača a telefónu, Gear IconX je tým, čo hľadáte. Šikovné slúchadlá vážia len 8 gramov, takže vás nebudú zaťažovať a dajú sa nastaviť presne ideálne na mieru vašich uší.

Môžete mať istotu, že aj keby ste sa vydali zdolávať maratón, batéria Gear IconX vydrží celú cestu, pretože na jedno nabitie bude hrať vaše obľúbené pesničky až 7 hodín. Zároveň sa pri behu určite nebudete nudiť. Do slúchadiel sa zmestí až 1000 skladieb a tak sa vám žiadna z nich len tak neohrá.

Cvičenie s Gear iconX

Premýšľate nad tým, ako sa ovládajú, keď nemajú káble ani displej? Stačí vám k tomu jeden prst. Pomocou ťuknutia a pridržania sa veľmi ľahko naučíte prepínať pesničky, zvyšovať a znižovať hlasitosť alebo vyberať z playlistov. Svoju hudbu si jednoducho nahráte pomocou svojho telefónu.

Ak sa chcete sústrediť na zlepšenie svojich výkonov, môžete si do slúchadiel nainštalovať tréningový plán, ktorý vám pomôže naplniť vaše športové plány. Vďaka aplikácii Samsung Health, s ktorou sú slúchadlá plne kompatibilné, môžete navyše pravidelne sledovať súhrn svojich pohybových aktivít, zmeny hmotnosti i počet kalórií, ktoré ste spálili.

Každý občas potrebujeme nejakého pomocníka pre naše pohybové aktivity, ale šport samozrejme nie je jedinou súčasťou nášho života. Dizajn inteligentných slúchadiel je navrhnutý tak, aby bol dostatočne reprezentatívny v akejkoľvek spoločenskej situácii. Slúchadlá Samsung IconX sa tak stanú vaším obľúbeným doplnkom, nech už robíte čokoľvek.

Vydané:
24. 6. 2018

Autor:
Redakce

Čítajte tiež

va(CVAL)
Challenge
va(CVAL) Slovenskom
28. 5. 2018
Vaša najzdravšia aplikácia
Aplikácia
Vaša najzdravšia aplikácia
20. 6. 2018
SHE runs
Challenge
SHEruns behá so Samsung Gear
23. 5. 2018