Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Na kole s Gear Sport
Vybavenie

Skvelý sprievodca
vaším časom

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo v poslednej dobe stále častejšie vidíte na ľuďoch okolo seba šikovné hodinky? Pokiaľ ste ešte nemali možnosť vyskúšať hodinky Gear Sport osobne, predstavíme vám ich hlavné funkcie a ich výhody pre váš život.

Inteligentné hodinky Gear Sport majú množstvo rozličných funkcií, začnime teda tými najzákladnejšími. Áno, ako každé správne hodinky, aj Gear Sport ukazujú presný čas, ale na rozdiel od bežných hodiniek si môžete vybrať dizajn zobrazenia vášho digitálneho ciferníka. Dokonca aj remienok si môžete zvoliť z viacerých možností, presne podľa svojho štýlu.

Pokiaľ sa rozhodnete ísť si práve zabehať, zacvičiť alebo zaplávať, hodinky Gear Sport rozpoznajú vašu pohybovú aktivitu a budú efektívne monitorovať každý váš krok. Pretože ich máte stále na ruke, hodinky počítajú aj kroky, ktoré prejdete doma, čo je výhoda oproti aplikácii v telefóne, ktorá nikdy nemôže mať takýto prehľad.

V lese s Gear Sport

Dotykový displej hodiniek Gear Sport vám umožní kedykoľvek zapísať množstvo kalórií, a to ihneď po jedle, čím sa vyhnete večnému zabúdaniu vášho „zapisovania do denníka“. Zároveň máte možnosť si nainštalovať niektorú z tréningových aplikácií, ktoré vám pomôžu s voľbou toho najvhodnejšieho cvičebného programu práve pre vás.

Po spárovaní s vaším telefónom môžete, ale nemusíte, mať neustály prehľad o vašich správach. Ale predovšetkým, môžete deň po dni, týždeň po týždni, sledovať každý svoj pokrok na ceste za vašimi cieľmi. A ak sa niekedy na svojej ceste zastavíte, snáď na vydýchnutie, Gear Sport vám pomôže nájsť motiváciu, aby ste mohli znova vykročiť.

Vydané:
16. 6. 2018

Autor:
Redakce

Čítajte tiež

va(CVAL)
Challenge
va(CVAL) Slovenskom
28. 5. 2018
Intuitívny tréner do ucha
Vybavenie
Intuitívny tréner do ucha
24. 6. 2018
SHE runs
Challenge
SHEruns behá so Samsung Gear
23. 5. 2018