Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Vaša najzdravšia aplikácia
Aplikácia
Vaša najzdravšia aplikácia

Moderná doba je často unáhlená a nájsť v nej stabilný bod, ktorý vám pomôže sa v nej orientovať, je niekedy ťažké. Preto máme radi každý doplnok, ktorý jednoducho zmerá naše návyky a nájde v nich nejaký vzorec. Presne taká je aplikácia Samsung Health.

20. 6. 2018

Skvelý sprievodca vaším časom
Vybavenie
Skvelý sprievodca vaším časom

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo v poslednej dobe stále častejšie vidíte na ľuďoch okolo seba šikovné hodinky? Pokiaľ ste ešte nemali možnosť vyskúšať hodinky Gear Sport osobne, predstavíme vám ich hlavné funkcie a ich výhody pre váš život.

16. 6. 2018

va(CVAL) Slovenskom
Challenge
va(CVAL) Slovenskom

Lenka Vacvalová nie je len známou moderátorkou a herečkou, ale aj vášnivou bežkyňou, ktorá neustále prekonáva samu seba. Preto s nadšením prijala našu výzvu zabehnúť 500 km okolo Slovenska za 11 dní. Podarí sa jej dokázať nemožné?

28. 5. 2018

Na polmaratón so Samsung Gear
Challenge
Na polmaratón so Samsung Gear

Milujete behanie a posúvanie svojich vlastných hraníc? Čo by ste povedali na to, keby sme vás v priebehu 4 mesiacov dokázali pripraviť na odbehnutie polmaratónu?

25. 5. 2018

SHE runs
Tréning
SHEruns behá so Samsung Gear

Aj behanie je spoločenským športom. Dôkazom toho je bežecký klub SHEruns, ktorý hlása pravidlo – spolu sa behá lepšie. Príďte sa presvedčiť na štvrtkový tréning a zasúťažte si o najnovšie Gear Sport.

23. 5. 2018

Krokujem
Challenge
Krokovacia challenge

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko krokov každý deň urobíte? Prejdete viac krokov ako napríklad Miriam Kalisová? Máte jedinečnú možnosť to zistiť! Zapojte sa do našej challenge a vykrokujte si najnovšie Gear Sport.

21. 5. 2018