Behám s Gear

Tie najlepšie rady o behaní, regenerácii, stravovaní, výbere vybavenia a príprave na preteky na jednom mieste

Z východu na západ - (va)CVAL Slovenskom

Lenka Vacvalová

Inšpirujúci beh z Košíc do Bratislavy za 11 dní, ktorý nie je o rekorde ani o naháňaní času. Zážitky, motivácia a ochota pomôcť sú hlavné atribúty, ktoré budú hnať Lenku Vacvalovú vpred! Od 28.5.2018 do 7.6.2018 ju budete môcť stretnúť v uliciach Slovenska a podporiť ju dokázať nemožné. Zabehnúť 488 km!

488 / 488 ubehnutých km
Bratislava aktuálna poloha
11 / 11 počet ubehnutých dní

Trasa bežeckej výzvy Z východu na západ – (va)CVAL Slovenskom začína pri Spievajúcej fontáne na Hlavnej ulici v Košiciach a pokračuje cez vodné dielo Ružín až do Levoče. Ďalej sa beží popod Tatry a horské výhľady vystrieda pohľad na našu najväčšiu vodnú nádrž - Liptovskú Maru. Z Liptova trasa pokračuje naprieč oravskými dedinkami do Žiliny, popod Strážovské vrchy až do Trenčína. Poslednou zastávkou je Modra - centrum Malokarpatského vinárstva. Celá výzva bude zakončená na Bratislavskom hrade.


Beh, ktorý pomáha

Behu okolo Slovenska sa zúčastní aj Tím odvahy, spoločenstvo charitatívnych bežcov, ku ktorým sa môžete jednoducho pridať aj vy. Adoptujte si odbehnuté kilometra a pomôžte onkologicky chorým deťom. Vyzbierané peniaze poputujú priamo na zážitkový tábor pre choré deti Bátor Tábor.

Lenka Vacvalová
Poběž s Lenkou!

Sledujte každý Lenkin kilometer, alebo jej pri behu naprieč Slovenskom urobte spoločnosť! Dodajte jej silu a potrebnú motiváciu – pobežte s Lenkou časť 488km trasy.


Lenka používa
Samsung Gear Sport

Sledujte svoj tréning rovnako podrobne ako Lenka Vacvalová na Gear Sport.